• Eesti

Tutvustus

Kes me oleme?

ISEE sündis alustavate ettevõtjate vajadusest taskukohase, kuid professionaalse „tagalatoetuse“ järele. Enamik värskeid ettevõtjad leiab end kulutamas olulisimat ressurssi – enda töötunde – bürokraatia peale, milleks neil pole ei ettevalmistust ega tahtmist. Raamatupidamine, aruandlus, äriseadustik, lepingute lõpetamine ja sõlmimine on väga vastutusrikkad.

Sellele kulutatud aeg tuleb ettevõtja põhitegevuse – äri – arvelt.

ISEE meeskonnal on suured kogemused ettevõtete, korteriühistute ja sihtasutuste raamatupidamises, aga ka erinevate projektide finantsjuhtimises. Kogu ettevõtte loomise ja kasvufaasi vältel saab klient usaldada tagatoa korrashoidmise ISEE kätte. Äriregister, maksuamet, põhikiri, VÕS, ettevõtte registreerimine, TSD, aktiva, passiva ja palgaarvestus jäävad ISEE mureks, et sina saaks tegeleda olulisima – äriga.

Visioon

ISEE meeskond töötab selle nimel, et olla 10 suurima ettevõtte seas Eestis, kes pakuvad raamatupidamist ja ärialast konsultatsiooni.

Missioon

ISEE missiooniks on lahendada ettevõtja probleeme – jäta kogu bürokraatia meie hoolde!

Liikmelisus

Partner raamatupidamises peab olema kindel ja usaldusväärne. Intelligent Solutions Estonia OÜ on Eesti Kaubandus- Tööstuskoja ja Eesti Maksumaksjate Liidu liige.

Läbi ISEE on ka sinu ettevõte organisatsioonides esindatud ja ideed kuuldavad.

Eesti maksumaksjate liit
Eesti kaubandustööstuskoja liige
    Ostukorv